Контраст
Шрифт

Герої без зброї: Без права на помилку!

clock
04.02.2024 12:28


Щоденно, рано вранці, вони вирушають в невідомість, не знаючи, що чекає їх під кожним кроком. Їхні серця б'ються в такт із кожним сигналом металошукача, їхні руки вправно розчісують ґрунт, сподіваючись знайти смертельну загрозу, перш ніж вона забере невинне життя.
 

Василь КОС - старший #сапер піротехнічного відділення групи піротехнічних робіт частини піротехнічних робіт та гуманітарного розмінування 2 Спеціального центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій.


Молодий, амбітний, надзвичайно відповідально ставиться до роботи з людьми   коли проводить навчання населення ризикам, пов’язаних із поводженням з вибухонебезпечними предметами. На службі Василь сім років, всі які займає посаду - сапера. Після повномасштабного вторгнення рф розміновував деокуповані території Донеччини, Харківщини, Миколаївщини!


  «Так, Україна стала однією з найбільш замінованих країн у світі, але це нас не лякає. Навпаки, це лише посилює нашу відданість і відчуття відповідальності. Я розумію, що кожен мій крок може вирішити чиєсь життя. І саме тому я ставлюся до цього з такою серйозністю і відданістю.


Це боротьба, яку ми ведемо щоденно з підступними вибухівками, залишеними за собою ворогами. Я розумію, наскільки важлива наша робота, особливо в такий час. Це не лише про розмінування — це про врятування життів і повернення людям можливості жити без постійної загрози. А щодо дітей, то для мене це особливо важливо. Ми проводимо роз'яснювальну роботу, щоб вони знали, як правильно поводитися, щоб не стати жертвою цього хаосу. Моя робота — це не просто обов'язок, це виклик, який я приймаю, знаючи, що кожен день ми створюємо краще та безпечніше майбутнє для України.»  


 Рятувальники вкотре застерігають громадян бути уважними та обережними


Побачили небезпечний предмет?
  Не підходь!
  Не торкайся!
  Відійди на безпечну відстань!
  Дзвони 101 або 102!

photo-5332821352983418127-y.jpg

photo-5445140958296525968-y.jpg

Схожі матеріали