Контраст
Шрифт

Ґендерна політика

З метою розширення прав і можливостей жінок, а також зміцнення їхньої ролі у процесі здійснення національних реформ, за підтримки громадянського суспільства Служба порятунку забезпечує виконання зобов'язань щодо гендерної рівності, зокрема Конвенції про ліквідацію всіх форм дискримінації (CEDAW)Пекінської платформи дій, а також резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки. Мир. Безпека»

Сьогодні впровадження принципу гендерної рівності є одним з пріоритетів ДСНС. Адже імплементація таких офіційних актів, як Резолюція ООН 1325 - це не лише про жінок, а й про прозоре суспільство та рівні можливості для кожного.

Державна служба України на виконання  розпорядження Кабінету Міністрів України від 11 листопада 2022 р. № 1041-р Про затвердження плану заходів з реалізації  Національної стратегії із створення безбар’єрного простору в Україні на період  до 2030 року та розпорядження Кабінету Міністрів України від 28 жовтня 2022 р. № 1544 «Про затвердження Національного плану дій з виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека» на період до 2025 року» провела моніторинг імплементації державної гендерної політики та політики безбар'єрності в систему ДСНС на надає інформацію про виконання ДСНС у 2022 році завдань вищезазначених планів заходів в межах повноважень.